Sosyal Medya Sayesinde Zengin Olan 5 Kişinin Dudak Uçuklatan Kazançları

Sosyal Medya Sayesinde Zengin Olan 5 Kişinin Dudak Uçuklatan Kazançları.
YouTube kanalıyla kimi dünyayı gezerken paylaştığı fotoğraflarla insanları peşinden sürüklüyor. İşte sosyal medya sayesinde paraya para demeyen 10 kişi ve kazançları.

 YouTube kanalıyla kimi dünyayı gezerken paylaştığı fotoğraflarla insanları peşinden sürüklüyor. İşte sosyal medya sayesinde paraya para demeyen 10 kişi ve kazançları.

1. Mariand Castrojen

2010 yılında açtığı YouTube kanalında makyaj, güzellik ve moda alanında paylaşımlar yapıyor. 14 milyonun üzerine abonesi olan Mariand ayda 50 bin dolar kazanıyor.

2. Murad Osman:

Fotoğrafçı ve seyahat bloggerı olarak ünlenen Murad Osman, seyahat ettiği fotoğraflarda eşinin elinden tutarak çektiği ve altına ‘follow me to’ yazarak paylaştığı fotoğraflarla ünlendi. Yaklaşık 5 milyon takipçisi var. 

3. Jack Morris:

Jack dünyayı geziyor ve bu alanda paylaşımlar yapıyor. 2.4 milyon takipçisi ile sosyal medyanın önde gelen bloggerlarından.

4. Chiara Ferragni:

İtalya ‘da üniversite okurken blog kurmayı planlayan ve kurduğu blogda yaptığı paylaşımlarla adından çok söz ettiren Ciara, günümüzün en tanınan moda bloggerı. Ciara özellikle lüks markalarla iş birliği yapıyor.

5. Roman Atwood:

Komedi çekimleriyle YouTube’da kendini gösteren Roman’ın kanalında 7 milyondan fazla abone var. Roman’ın 5 milyar dolara yakın serveti olduğu söyleniyor. 

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ekibi olarak önceliğimiz daima siz sevgili okurlarımız.
2-3 yılı aşkın süredir aktif olarak İnternet sektöründe yer almaktayım. Amacımız siz değerli okurlarımıza doğru ve hızlı haberi yayınlamak.

Hedefi Yönetim Bilişim Sistemleri (YBS) Veri Bilimci (Veri Analisti)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!