Sporcuların Gözbebeği Olacak Garmin Forerunner 745’i Tanıtıldı

Sporcuların Gözbebeği Olacak Garmin Forerunner 745'i Tanıtıldı

Son yıllarda özellikle sağlık ve performans takibi anlamında büyük atılım yaratmayı sağlayan akıllı saatlere bir yenisi daha eklendi. Garmin Forerunner 745 özellikle takip özellikleriyle dikkat çekiyor.

Garmin, bugün Forerunner 745 GPS akıllı saatinin duyurusunu yaptı. Bu model, firmanın Forerunner 735XT akıllı saatinin yerini alacak. Özelliklerine baktığımızda da yeni akıllı saatin, tıpkı selefi gibi atletlere yönelik olarak üretiyor.

Forerunner 745 özellikle profesyoneller ve performansını yakından takip etmek isteyenler düşünülerek üretilmiş bir cihaz olarak görünüyor. Akıllı saatin farklı sporlar için aktivite ölçme ve kaydedebilme yeteneği bulunuyor.

Çalışma sonrasında saat tavsiye veriyor!

Forerunner 745, gerçekleştirilen spor aktivitelerinden sonra da kullanıcısının durumunu takip etmeye devam edecek. İlk olarak yapılan antrenmandan sonra ne kadar yenilenme süresi gerektiğini gösterecek olan akıllı saat ayrıca bu süreyi hesaplarken stres ve uyku süresi gibi bilgileri de hesaba dahil edecek.

indir-3 Sporcuların Gözbebeği Olacak Garmin Forerunner 745'i Tanıtıldı Haberler Teknoloji

Akıllı saati Garmin Connect uygulaması ile akıllı saati bağlamak mümkün, ayrıca saat doğrudan başka spor uygulamalarına da bağlantı kurabilecek bir yazılıma sahip. Ek olarak akıllı saatle Garmin Pay özelliğini kullanmak, ortalama 500 şarkıyı saatten dinlemek de mümkün. Saatin fiyatı ise 499,99 dolar (3774,47 Türk Lirası) olarak açıklandı.

İlgili Haber  Son Dakika: Sosyal Medya Çöktü!
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ekibi olarak önceliğimiz daima siz sevgili okurlarımız.
2-3 yılı aşkın süredir aktif olarak İnternet sektöründe yer almaktayım. Amacımız siz değerli okurlarımıza doğru ve hızlı haberi yayınlamak.

Hedefi Yönetim Bilişim Sistemleri (YBS) Veri Bilimci (Veri Analisti)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!