Spotify’da Telefona İndirilen Müzikler Nasıl Dinlenir?

Spotify’ın yeni bir özellik üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. İsveç merkezli müzik akış hizmeti sunan Spotify, üzerinde çalıştığı özellik sayesinde kullanıcılarına telefona indirilen müzikleri de çalma imkanı sunacak.

Çevrim içi müzik ve podcast akışı sunan İsveç merkezli platform Spotify’ın yeni bir özelliği ortaya çıktı. Tersine mühendislik uzmanı Jane Manchun Wong’un ortaya çıkardığı yeni özellik pek çok kullanıcıyı sevindirecek. 

Spotify geliştiricilerinin üzerinde çalıştığı yeni özelliğin Android ekosisteminde görüldüğü aktarılıyor. Spotify’ın Android ekosisteminde açığa çıkan yenilik sayesinde kullanıcıların telefonlarına indirdikleri müzikleri de artık uygulama üzerinden oynatılabilecek. 

spotfylited Spotify’da Telefona İndirilen Müzikler Nasıl Dinlenir? Mobil

Tersine mühendislik uzmanı Wong, keşfettiği yeniliğin detaylarını da resmi Twitter hesabı üzerinden paylaştı. Özelliğin detaylarına yakından baktığını dile getiren Wong, Spotify’ın artık müzik çalar bir platforma dönüşeceği bilgisini paylaştı. Kullanıcılar bu sayede, Spotify dışında telefonlarına indirdikleri müzikleri de platform üzerinden dinleyebilecek. Şirketin bu sayede daha gelişmiş bir deneyim sunmaya hazırlandığı aktarılıyor. 

İlgili Haber  Dünyanın İlk Ekran Altı Kamerasına Sahip Telefonu
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ekibi olarak önceliğimiz daima siz sevgili okurlarımız.
2-3 yılı aşkın süredir aktif olarak İnternet sektöründe yer almaktayım. Amacımız siz değerli okurlarımıza doğru ve hızlı haberi yayınlamak.

Hedefi Yönetim Bilişim Sistemleri (YBS) Veri Bilimci (Veri Analisti)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!