Steam’de 20 TL altı oyunlar – 23 Eylül

Bu hafta da öne çıkan en iyi 20 TL oyunlar listesiyle sizinleyiz. Her hafta olduğu gibi bu hafta da Steam üzerinde yapılan indirimler sonucunda dikkat çekmeyi başaran oyunları listede bir araya getirdik. Yeni oyun satın almayı düşünen oyuncuların faydalanabileceği bir liste olan bu haftaki liste, 20 TL altı oyunlar kategorisinde çokça tercih eden oyunları içeriyor.

Bu hafta da öne çıkan en iyi 20 TL oyunlar listesiyle sizinleyiz. Her hafta olduğu gibi bu hafta da Steam üzerinde yapılan indirimler sonucunda dikkat çekmeyi başaran oyunları listede bir araya getirdik. Yeni oyun satın almayı düşünen oyuncuların faydalanabileceği bir liste olan bu haftaki liste, 20 TL altı oyunlar kategorisinde çokça tercih eden oyunları içeriyor. Kütüphanesindeki oyun sayısını artırmak isteyen oyuncular, Steam tarafından yapılan 20 TL altı fiyatlı oyunlar indirimlerini tercih ediyor.

Bu hafta’nın en iyi 20 TL altı oyunlar

Listemize bakıldığında oyunların aksiyon, macera, yarış, simülasyon, korku ve RP türünden olduğu görülüyor. Günümüzde oyun fiyatlarının yüksek olduğu düşünülürse, listede yer alan oyunların oldukça uygun fiyatlı olduğunu belirtmek mümkün. Hep beraber bir bakalım şu oyunlara.

DuckTales: Remastered

8 bit olan oyunun yeniden grafiklendirilmesiyle geliştirilen Ducktales: Remastered, birçok oyuncu için nostalji anlamı taşıyor. Çizgi filmdeki çizim ve seslendirmeler baz alınarak geliştirilen oyunda, Varyemez Amca ve ailesi konu ediliyor.

RDS – The Official Drift Videogame

arış oyunlarını sevenler için dikkat çeken RDS – The Offical Drift Videogame, normal satış fiyatı olan 28 TL’den yüzde 45 indirim aldı. Bu indirim sayesinde 15,40 TL oyun, 3 Ekim tarihine kadar bu fiyata sahip olacak. OyunSteam üzerinden yapılan incelemelerde “çoğunlukla olumlu” yorumlara sahip.

Pacify

Korku ve macera oyunu olarak kendini gösteren Pacify, normal satış fiyatı olan 10,50 TL’den yüzde 30 indirim aldı. Bu indirimle birlikte 7,35 TL olan oyun, 28 Eylül tarihine kadar indirimli fiyatla oyuncularla buluşacak. Oyun, Steam üzerinden yapılan yorumlarda “çok olumlu” yorumlara sahip.

Bus Driver Simulator

Oyunda, otobüs şoförü olarak yolculara hizmet etmeli ve para kazanmalısınız. Kimi zaman şehir içi kimi zaman taşrada olacak olan sürüşlerde dikkat edilmesi gereken birçok etken bulunuyor.

İlgili Haber  Oyun Devi Epic Games'in Yeni Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

Battle Chasers: Nightwar

Konsol oyunlarını örnek alarak geliştirilen oyun, RP türünde dikkat çekiyor. Sıra tabanlı dövüş ve keşif özelliklerini içeren oyunda, tuzak ve bulmacalara karşı dikkatli olmak gerekiyor.

Bu haftaki listemiz bu şekildeydi. Listede hangi oyunu oynamak isterdiniz?

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kendi haline yaşayan magazin haberleri ve birçok haber sitesinde çalışmış muhabir adayı

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!