Tecno Mobile Türkiye’de yeni ürünlerini tanıtacak

Techno Mobile 2 Modelle Türkiye Pazarina Giriyor

Gelişmekte olan 60 pazarda faaliyet gösteren Çinli akıllı telefon markası Tecno Mobile, kamera odaklı CAMON 12 Air ve Spark 4 Lite modelleri ile Türkiye akıllı telefon pazarına girdi.

Mart ayının ilk günlerinde Çin’li bir telefon markası olan Tecno Mobile, Türkiye lansmanına hazırlanıyormuş.

60’ın üzerinde gelişmekte olan ülkede premium akıllı telefon markası olarak çalışmalarını sürdüren Tecno Mobile, Hong Kong merkezli Transsion Holdings’ın kanatları altında faaliyet gösteriyor.

gdqIu_1583327188_9125 Tecno Mobile Türkiye'de yeni ürünlerini tanıtacak Haberler Mobil

TECNO Mobile globalde, amiral gemisi PHANTOM, kamera odaklı serisi CAMON, giriş seviyesi serisi SPARK ve multimedya odaklı POUVOIR serisi ürün ailelerine sahip. Ülkemizde ilk olarak sadece iki seri ile tanışacağız.

TECNO Mobile, Türkiye’de kamera odaklı CAMON serisi ve giriş seviyesi ürünü SPARK serisi ile ilk ürünlerini tanıtacak. Kamera odaklı CAMON serisi ile akıllı telefon kullanıcılarına farkı ve yepyeni bir fotoğrafçılık bir deneyim yaşatmayı hedefleyen firma, oldukça iddialı.

TÜRKİYE BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Markanın Türkiye pazarına girişi ile ilgili düzenlenen toplantıda konuşan Tecno Mobile Türkiye ve Orta Doğu Bölge Yöneticisi Talha Masharka, “Türkiye, Tecno Mobile’ın Avrupa’daki genişlemesi için çok önemli. İki cihaz CAMON 12 Air ve SPARK 4 Lite, fotoğraf, üçlü kamera, performans ve yüksek kapasiteli pil olarak Türkiye pazarı düşünülerek piyasaya sunuldu” dedi.

2607810_20f34f1c0a6e589ac8c69366044571c5 Tecno Mobile Türkiye'de yeni ürünlerini tanıtacak Haberler Mobil

Tecno Mobile Türkiye Ülke Müdürü Yardımcısı Ender Tunç şunları söyledi: “Türkiye’deki yolculuğumuza güçlü ve kamera odaklı CAMON 12 Air cihazı ile başlıyoruz ve bunun yanı sıra Spark 4 Lite’ı da tanıtıyoruz. Türkiye, Tecno Mobile için kilit öneme sahiptir ve tüketicileri etkilemek için elimizden gelen her şey yapacağız. Gelişmiş bir pazar olduğunu bilerek ilerleyen zamanlarda Türk tüketicilerin ihtiyaçlarına özel cihazlar da üreteceğiz.“ dedi.

İlgili Haber  Baba, kızını istismar eden genci eve çağırıp öldüresiye dövdü
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ekibi olarak önceliğimiz daima siz sevgili okurlarımız.
2-3 yılı aşkın süredir aktif olarak İnternet sektöründe yer almaktayım. Amacımız siz değerli okurlarımıza doğru ve hızlı haberi yayınlamak.

Hedefi Yönetim Bilişim Sistemleri (YBS) Veri Bilimci (Veri Analisti)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!