TikTok Sahibinden Çentiksiz Telefon Yolda

Çentiksiz akıllı telefon modelleri için araştırma yapan birçok kullanıcı mevcut. 8 yıl önce kurulan Smartisan hem 108 Megapiksel kamera özelliği hem de tam ekran deneyimi ile bir fark yaratmayı amaçlıyor.

Çentiksiz akıllı telefon modelleri için araştırma yapan birçok kullanıcı mevcut. 8 yıl önce kurulan Smartisan hem 108 Megapiksel kamera özelliği hem de tam ekran deneyimi ile bir fark yaratmayı amaçlıyor.

Smartisan OS isimli bir işletim sistemi üreten Çin menşeli bu firmanın yeni akıllı telefonu hakkında pek fazla bir bilgiye sahip değiliz. Smartisan tarafından yayımlanan bir görsel sayesinde bu ürünün beyaz bir çerçeveye sahip olduğunu görebiliyoruz.

Çentiksiz telefon ve 108 Megapiksel kamera

Adı henüz belli olmayan bu telefonun kenarları oldukça ince bir yapıya ev sahipliği yapıyor. Bu cihaz, büyük bir olasılık ile, delikli veya açılıp kapanabilen (pop-up) bir kamera eşliğinde kullanıcılara hizmet edecek.

Smartisan TikTok Sahibinden Çentiksiz Telefon Yolda Haberler Mobil

Kamera bir tür dört piksel gruplama kullanıyor ve kullanıcıların cihazlarının sensörünü tam olarak kullanmalarına olanak tanıyan ayrı bir 100 megapiksel çekim moduna sahip. Ne yazık ki, yaklaşan akıllı telefon hakkında daha ayrıntılı bilgiler ve hatta adı ve teknik özellikleri şu anda bilinmiyor. Bununla birlikte, son fragmanlar ve örnek fotoğrafların ortaya çıkmasıyla, şirketin duyurusu çok uzak olmamalı, bu nedenle Ekim ayında piyasaya sürülmesi beklenen daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin.

Bilgilere göre bu akıllı telefon tarafından çekilen fotoğrafların tam çözünürlüğü 5792 x 4344 piksel olacak. Bu değer yaklaşık 25 Megapiksel seviyesini gösteriyor. Kaydedilen bir görüntünün piksel seviyesini ayarlamak için 4 adet dedektör kullanılacak.

İlgili Haber  Google bir uygulamanın daha fişini çekiyor
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ekibi olarak önceliğimiz daima siz sevgili okurlarımız.
2-3 yılı aşkın süredir aktif olarak İnternet sektöründe yer almaktayım. Amacımız siz değerli okurlarımıza doğru ve hızlı haberi yayınlamak.

Hedefi Yönetim Bilişim Sistemleri (YBS) Veri Bilimci (Veri Analisti)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!