TikTok videosu çekerken demir merdivenlerden uçtu hastanelik oldu! Allahım Akıl Sabır Ver

İstanbul’da yabancı uyruklu bir genç, TikTok videosu çekmek için kullandığı bisiklet ile bir üst geçidin merdivenlerinden inerken dengesini kaybedip düştü. Genç ağır yaralandı.

Zeytinburnu ilçesine bağlı Kazlıçeşme mahallesinde meydana gelen olayda Özbekistanlı Rohullah Dinger, bir arkadaşı ile TikTok‘a video çekmek için üst geçitte buluştu.

18 yaşındaki Dinger, kullandığı bisiklet ile üst geçidin merdivenlerinden inmek isterken dengesini kaybetti. Kafa üstü yere düşen Dinger ağır yaralandı.

Çevredekiler durumu polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri ağır yaralanan Dinger’e ilk müdahaleyi yaparak Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırdı. Hastaneye kaldırılan Dinger’in sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi. Polis ekipleri olayın yaşandığı yerde detaylı inceleme yaparken cep telefonu ile görüntü çeken Dinger’in arkadaşından da bilgi aldı.

60b4ad464e3fe10ea030f94a-580x1024 TikTok videosu çekerken demir merdivenlerden uçtu hastanelik oldu! Allahım Akıl Sabır Ver Haberler Mobil
UÇMA ANI
60b4ad624e3fe10ea030f94c-580x1024 TikTok videosu çekerken demir merdivenlerden uçtu hastanelik oldu! Allahım Akıl Sabır Ver Haberler Mobil
SON HALİ

İlgili Haber  "Duvardan düştüm" diyen gencin yalanını hastane polisinin dikkati ortaya çıkardı
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap