TOGG CEO’sundan Yerli Otomobil Hakkında Flaş Açıklama!

TOGG CEO’sundan Yerli Otomobil Hakkında Flaş Açıklama!
Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), bundan tam bir yıl önce ülkemizin merakla beklediği etkinliği gerçekleştirmişti. Vatandaşların heyecanla izlediği o etkinlikte TOGG, iki elektrikli yerli otomobil tanıtmıştı. Biri SUV biri sedan olan bu modeller sahip oldukları tasarımlarıyla herkesin gönlünü almayı başarmıştı.

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), bundan tam bir yıl önce ülkemizin merakla beklediği etkinliği gerçekleştirmişti. Vatandaşların heyecanla izlediği o etkinlikte TOGG, iki elektrikli yerli otomobil tanıtmıştı. Biri SUV biri sedan olan bu modeller sahip oldukları tasarımlarıyla herkesin gönlünü almayı başarmıştı.

Yerli otomobil, fiyat konusunda C segmentindeki SUV’larla rekabet edecek:

Gürcan Karakaş, yaptığı açıklamada Türkiye’nin Otomobili’nin pazara çıktığında elektrikli araçlardan çok C segmentindeki içten yanmalı SUV araçlarla rekabet edeceğini açıkladı. Karakaş, bu nedenle fiyat açısından da bu tür otomobillerle rekabet edilmesi gerektiğini söyledi.

Peki ülkemizde C segmentindeki içten yanmalı SUV araçları nasıl bir fiyat etiketine sahip? Otomobil üreticilerinin internet sitelerinden edindiğimiz güncel bilgilere göre C segmentindeki içten yanmalı sıfır SUV araçları, ülkemizde oldukça geniş bir fiyat etiketine sahip. Bazı modeller 180.000 TL’lik başlangıç fiyatına sahipken bazıları 330.000 TL’yi aşabiliyor.

İlgili Haber  İki yapay el, Yeni beyin implantıyla, aynı anda kontrol edilebilir hale geldi
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ekibi olarak önceliğimiz daima siz sevgili okurlarımız.
2-3 yılı aşkın süredir aktif olarak İnternet sektöründe yer almaktayım. Amacımız siz değerli okurlarımıza doğru ve hızlı haberi yayınlamak.

Hedefi Yönetim Bilişim Sistemleri (YBS) Veri Bilimci (Veri Analisti)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!