Toonme uygulamasıyla tanışın; Walt Disney karakteri olun

Görünüşe göre yüz değiştiren uygulamalar tükenmeyecek ve yıla, bunlardan biri trend haline gelmeden başlamayacak. Bu defa sıra, sizi Walt Disney çizgi film karakteri gibi gösteren Toonme adlı bir uygulamasına geldi.

Üç aydan daha kısa bir süredir iOS ve Android için piyasaya sürülen Toonme uygulaması, Google Play ‘de 1 milyon indirmeye ulaştı ve App Store da fotoğraf ve çekim uygulamaları kategorisinde 15’inci sırada yer aldı. İndirme istatistikleri hızla artıyor. Elbette, kıyaslama sırasında, Facebook istatistikleriyle karşılaştırılmadı, ancak Toonme hızlı bir şekilde trend oluyor.

 Fotoğrafta gördüğünüz gibi, uygulama, insanları Walt Disney prenses ve prenslerine dönüştürme konusundaki hayranlık uyandıran bir beceriye sahiptir. Fantastik görünümünüzün ve hissinizin keyfini çıkarmanız için sizi gerçek dünyadan çıkaran farklı filtreler nedeniyle trend oluyor.

Filtrelerin listesini görmek için fotoğrafınızı Toonme uygulamasına göndermeniz yeterlidir. Şu anda, bu filtrelerin sayısı beşe ulaşıyor ve her biri belirli bir animasyon stilini hedefliyor. Örneğin bir tanesi, Pixar animasyonları tarzında gözleri büyütürken dudakları ve burnu küçültüyor. Diğer filtre, iki boyutlu animasyonları akla getiriyor. Uygulamada izlemeye değer, olabilecek diğer animasyonlu kullanıcıların bir zaman çizelgesi var.

Genel Olarak, Toonme uygulaması sadece eğlencelidir, tabi ondan daha fazlasını beklemiyoruz. Geriye kalan tek şey, gizlilik meselesidir (tüm Toonme’ye benzer uygulamalar için geçerlidir), neyse ki Gizlilik sayfasındaki franchise geliştiricisi, kişisel verilerinizin hangi kullanımlarını önemsiyorsanız, uygun bir zamanda, uzun bir metni okumalısınız.

Toonme verilerinin üçüncü taraf hizmetlerle paylaşılmasına ilişkin bölümde, kişisel veya kişisel olmayan verilerinizin reklam amacıyla üçüncü taraf hizmetlerle paylaşılabileceğinin doğrudan belirtildiğini bildirmemizde fayda var. Gerçi Toonme, izin vermediğiniz sürece, yüklediğiniz fotoğrafları paylaşmayacağını söylüyor. Ancak, karikatürünüzün şeklini görmek istiyorsanız, hemen Toonme.com’u deneyebilir veya uygulamayı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

İlgili Haber  Son Dakika: Konya'da Feci Kaza
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!