Topallayarak dilenirken yakalanan adam, serbest bırakılınca koşarak kaçtı

Eyüpsultan’da vatandaşların duygularını sömüren koltuk değnekli bir dilenci, zabıta ekipleri tarafından yakalanarak karakola götürüldü. Karakoldan içeri topallayarak giren dilencinin yapılan yasal işlemlerin ardından, dışarıya koşarak çıkması ve gözden kaybolması herkesi hayrete düşürdü. Şahsın koltuk değneklerini karakolda bırakması da dikkatlerden kaçmadı.

İstanbul Eyüpsultan’da bir kişi koltuk değnekleriyle dilencilik yapmaya başladı. Eyüpsultan Belediyesi Zabıta ekipleri Silahtarağa ışıklarda koltuk değnekleri ile dilencilik şahsı tespit etti. Ekipler, T.İ. isimli şahsı yakalayarak Eyüpsultan Zabıta Müdürlüğüne getirdi.

KOLTUK DEĞNEKLERİNİ ALMADAN ÇIKTI

Burada üst araması gerçekleştirilen ve gerekli yasal işlemler yapılan şahıs sonrasında serbest bırakıldı. Zabıta karakolundan koltuk değneklerini almadan çıkan şahsın hızla yürüyerek uzaklaşması görenlerde şaşkınlık yaşattı. Zabıta ekipleri vatandaşları, insanların merhamet ve şefkat duygularını sömüren ve görüldükleri kadar masum olmayan bu tür dolandırıcılara karşı dikkatli olmaları hususunda uyarıyor.

topallayarak-dilendi-kosarak-kacti-2-14159511_o Topallayarak dilenirken yakalanan adam, serbest bırakılınca koşarak kaçtı Haberler

İlgili Haber  Marmara'nın her köşesindeler: Aman dikkat! Felç geçirebilirsiniz
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com Yöneticisi

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap