Twitter Gelmiş Geçmiş En Önemli Özelliğini Duyurdu

Twitter Gelmiş Geçmiş En Önemli Özelliğini Duyurdu.
Kısa bir süre önce yayınladığı Fleets özelliği ile diğer tüm sosyal medya platformlarında yer alan hikaye özelliğini platformuna getiren Twitter, yeni bir özellik test etmeye başladığını açıkladı. Sadece iOS ekosistemindeki çok kısıtlı bir kullanıcı kitlesiyle test edilen bu özellik, kullanıcıların sesli görüşmeler yapmasını sağlıyor. Twitter gibi bir platformda böyle bir özelliğe gerçekten ihtiyaç olup olmadığı ise tartışmalara açık bir konu.

Kısa bir süre önce yayınladığı Fleets özelliği ile diğer tüm sosyal medya platformlarında yer alan hikaye özelliğini platformuna getiren Twitter, yeni bir özellik test etmeye başladığını açıkladı. Sadece iOS ekosistemindeki çok kısıtlı bir kullanıcı kitlesiyle test edilen bu özellik, kullanıcıların sesli görüşmeler yapmasını sağlıyor. Twitter gibi bir platformda böyle bir özelliğe gerçekten ihtiyaç olup olmadığı ise tartışmalara açık bir konu.

Twitter Spaces, kullanıcıların bireysel ya da grup sesli görüşmeler yapmasını sağlayacak

Twitter’ın yaptığı açıklamalara göre Spaces isimli özelliği, sadece iki kullanıcı ya da bir grup tarafından kullanılabilecek. Yani bu özellik sayesinde takipleştiğiniz başka bir kullanıcı ya da kullanıcı grubuyla sesli görüşme yapabileceksiniz. Kullanıcıların, bu özellik üzerinde tam hakimiyete sahip olacağını ifade eden şirket, hangi kullanıcının konuşabileceğine bile karar verilebileceğini söylüyor.

aaaaaa Twitter Gelmiş Geçmiş En Önemli Özelliğini Duyurdu Haberler

Örneğin bir bağlantıyla davet edilen kullanıcı konuşmacı, bir bağlantıyla davet edilen bir kullanıcı ise yalnızca dinleyici olabilecek. Tüm bunlara ek olarak kullanıcılar, sesli görüşmeler sırasında birkaç emoji kullanarak, iletişimin daha sağlıklı olmasını sağlayabilecekler. Spaces özelliğinin tüm kullanıcılar için ne zaman kullanıma sunulacağı ise şu an için belirsizliğini koruyor.

İlgili Haber  1. Oracle Nedir?
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ADMİN

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!