Twitter’da iPhone 12 Pro’nun Kasasının Yer Aldığı Bir Video Paylaşıldı

5f35177bc03c0e1b2c2baba7

Apple’ın 2020’de çıkaracağı iPhone 12 Pro’ya ait yeni görüntüler ortaya çıktı. EverythingApplePro isimli Twitter kullanıcısı, iPhone 12 Pro’nun kasasının yer aldığını iddia ettiği bir video paylaştı.

Apple’ın ekim ayında tanıtacağı düşünülen yeni amiral gemisi telefon serisi iPhone 12; gerek tasarımı, gerek donanımsal özellikleri gerekse de fiyatıyla fazlasıyla merak ediliyor. 3 farklı modelle karşımıza çıkması beklenen telefonun, her gün başka özellikleri gün yüzüne çıkıyor. Bugün ise 6,1 inçlik ekrana sahip iPhone 12 Pro’nun kasasının yer aldığı iddia edilen kısa bir video paylaşıldı.

Daha önce paylaştığı bilgilerle güvenirliğini doğrulayan, YouTube’da 8,28 milyon aboneye sahip EverythingApplePro isimli Twitter kullanıcısı, iPhone 12 Pro’nun arka kasasının içten ve dıştan görünümünü paylaştı. 

Telefonun özellikleri hakkında fikir veriyor

Paylaşılan videoda gördüğümüze göre 6,1 inçlik iPhone 12 Pro’da LiDAR bir tarayıcı bulunacak. Apple’ın LiDAR tarayıcıyı 6,7 inçlik iPhone 12 Pro Max ile sınırlandıracağı düşünülüyordu, ancak bu sızıntıya göre 6,1 inçlik iPhone 12 Pro’da da bu sensörün yer alacağını görünüyor

Kasanın sağ tarafında ise 5G modem yongası için bir anten alanı olduğu görülüyor. SIM tepsisi sol taraftaki ses düğmesinin altında görülürken, telefonun tasarımının iPhone 6’dan beri kullanılan yuvarlak tasarımının aksine daha düz ve keskin hatlara sahip olacağı düşünülüyor. 

İlgili Haber  Microsoft, Internet Explorer 11'i kapatacağını açıkladı.
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ekibi olarak önceliğimiz daima siz sevgili okurlarımız.
2-3 yılı aşkın süredir aktif olarak İnternet sektöründe yer almaktayım. Amacımız siz değerli okurlarımıza doğru ve hızlı haberi yayınlamak.

Hedefi Yönetim Bilişim Sistemleri (YBS) Veri Bilimci (Veri Analisti)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!