Utanmazlığın böylesi! Kimseye aldırış etmeden parkta ilişkiye girdiler

İngiltere’de bir çift, gittikleri parkta kimseye aldırış etmeden ilişkiye girdi. Çocuklarını parka getiren aileler ise bu anları kaydedip çifti uyardı. Aileler aldıkları pişkin cevaplar karşısında şaşırırken sosyal medyada yayınlanan video kısa sürede gündem oldu.

İngiltere’de yaşayan bir çift, Aylesbury kentinde bulunan insanların oturup eğlendiği çocukların ise oyun oynadığı bir parkta cinsel ilişkiye girdi. Çocuklarını parka getiren bir kadın ise herkesin gözü önünde ilişkiye giren çifti videoya çekti. Diğer aileler de bu duruma tepki gösterdi.

UYARILINCA BİLE UTANMADILAR

Bir süre sonra çifte yaklaşan kadınlardan birisi, “Siz çocuklarımın gözü önünde ilişkiye giriyorsunuz” dedi. Bunun üzerine partneri ile ilişkiye giren erkek sadece “Evet biliyorum” sözleriyle pişkin bir cevap verdi.

KİMLİKLERİ TESPİT EDİLECEK

Sevgilisiyle ilişkiye girdikten sonra elbiselerini giyen kadın, kendilerini çeken anneye yaptıklarının yanlış olduğunu söyledi. Cinsel ilişki anlarının videosunu çeken kadın daha sonra videoyu sosyal medyada paylaştı. Polis ekipleri şimdilerde çiftin kimliğini tespit etmeye çalışıyor.

İlgili Haber  Fransa’da,Corona virüs vaka sayısı artıyor
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol