WhatsApp Web için yeni özellik yolda!

WhatsApp Web için yeni özellik yolda! I kodamcasi.com

WhatsApp kullanıcıları tarafından kullanılan WhatsApp Web için yeni özellik yolda! Yeni özellikte neler var?

Bilindiği gibi WhatsApp  dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması. Telegram rakip olarak gösterilse de kullanıcı sayıları karşılaştırıldığı zaman fark net bir şekilde ortaya çıkıyor. Dolayısıyla WhatsApp şu anda bir numara diyebiliriz. Uygulamanın Web sürümü de kullanıcılar tarafından yoğun olarak tercih ediliyor. Şu günlerde konuşulan bir güncelleme, Web sürümü kullananları memnun edebilir.

WhatsApp Web için Girişler çok daha kolay olacak!

Bilgisayarda vakit geçiren veya çalışanlar tarafından yoğun olarak kullanılan WhatsApp Web, hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz aylarda PIP güncellemesini almıştı. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, YouTube veya Instagram üzerinden paylaşılan videoları başka bir sekmede oynatma imkanını sahip oluyordu. Şimdi konuşulan yeni bir güncelleme ise,  WhatsApp Web girişlerini çok daha kolay hale getirilecek. Herkesin bildiği gibi şu anda Web sürüme giriş için QR kodun telefon yardımı ile taratılması gerekiyor.

2424331_810x458 WhatsApp Web için yeni özellik yolda! Haberler Teknoloji

Zahmetli giriş yöntemini bir kenara bırakmak isteyen yetkililer, yakın zamanda girişleri daha kolay hale getirecek olan bir güncellemeyi servis edebileceklerini duyurdu. Bundan sonraki süreçte QR kodu taratmak yerine parmak izini kullanarak Web sürüme geçiş yapmak mümkün olacak. Söz konusu güncelleme için denemeler devam ederken, bunun WhatsApp kullanıcılarını memnun etmesi bekleniyor. Herkes gibi bizde çok merak ediyoruz. Güncelleme ne zaman gelecek?

İlgili Haber  Meteor Yağmurunu Canlı Olarak İzlediler
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ekibi olarak önceliğimiz daima siz sevgili okurlarımız.
2-3 yılı aşkın süredir aktif olarak İnternet sektöründe yer almaktayım. Amacımız siz değerli okurlarımıza doğru ve hızlı haberi yayınlamak.

Hedefi Yönetim Bilişim Sistemleri (YBS) Veri Bilimci (Veri Analisti)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!