XPG Gammix S50 Lite tanıtıldı

XPG Gammix S50 Lite tanıtıldı I kodamcasi.com

XPG, GAMMIX S50 Lite modeli yeni PCIe Gen 4×4 M.2 2280 SSD’sini duyurdu. Gelişen teknoloji ve git gide artan veri boyutları sebebiyle PCIe Gen4 arabirimi depolama cihazları için hayati önemde bir araç haline gelecek. XPG tarafından geliştirilen S50 Lite, bu kapsamda tanıtılan bir ürün oldu.

SMI tarafından geliştirilen yeni SM2267 kontrol yongasını kullanan S50 Lite, PCIe Gen4 arabirimi ve NVMe 1.4 teknolojileri ile saniyede 3900MB’a kadar okuma 3200MB’a kadar yazma hızlarına ulaşabiliyor. Ayrıca, 490K/540K IOPS rasgele okuma ve yazma değerlerine ulaşabilen Şirketin iddiasına göre S50 Lite, soğutucusu bulunmayan ürünlere kıyasla yüzde 20’ye varan oranda daha serin çalışıyor. 

XPG-Gammix-S50-Lite-tanitildi-6872 XPG Gammix S50 Lite tanıtıldı Haberler TeknolojiDinamik SLC önbellek, LDPC hata düzeltme kodu, RAID desteği, AES 256-bit şifreleme gibi teknolojilere de sahip olan ürün PCIe 3.0 platformlarda da çalışıyor.

1 TB ve 2 TB olarak iki ayrı kapasite seçeneğiyle satışa sunulacak olan GAMMIX S50 Lite’ın piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı ise ileri bir tarihte ilan edilecek.

İlgili Haber  Huawei'den Türkiye Açıklaması!
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ekibi olarak önceliğimiz daima siz sevgili okurlarımız.
2-3 yılı aşkın süredir aktif olarak İnternet sektöründe yer almaktayım. Amacımız siz değerli okurlarımıza doğru ve hızlı haberi yayınlamak.

Hedefi Yönetim Bilişim Sistemleri (YBS) Veri Bilimci (Veri Analisti)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!