Yeni yıla hunharca giren adamdan yeni Youtube kanalı sürprizi çok önemli bir şey oldu!

Herkes onu yeni yıla hunharca giren adam olarak tanıyor. Yılbaşında geri sayım yaparken çıldıran adam, yılbaşında bağıran adam, yeni yıla giren adam olarak da tanıdığımız Yiğit Çalışkan yeni yıl için bu sene neler yapacak derken yeni bir sürprizle karşımıza çıkıverdi.

Çok önemli bir şey oldu!

Sosyal medya fenomeni Yiğit Çalışkan ilk kez 2017’de çektiği yeni yıl geri sayım videosu ile adını duyurmuştu. Videosunda “2017’ye girdik!” “Çok önemli bir şey oldu!” şeklinde çığlık atarak koşarak ve kafasını kapılara vurup, meşaleler yakarak kendine özgü kutlamasıyla sevilmiş ve ünlü olmuştu. Her sene kırmızı siyah oduncu gömleği ve kendine özgü tavırlarıyla yeni yıl videosu yayınlayan Youtuber bu sene yeni bir haberle karşımızda.

Yeni Youtube Kanalını duyurdu.

Çalışkan, geçtiğimiz gün Youtube’un yeni algoritmalarının yeni kanalları daha çok öne çıkardığını da belirterek yeni Youtube kanalını Instagram hesabından duyurdu. Bu sene yayınlayacağı videoyu büyük bir heyecanla bekleyen hayranlarına duyurulur.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Pamukkale üniversitesi Gıda mühendisliği mezunuyum. Teknoloji ve bilişime olan ilgim nedeniyle Yazılım ve Veri bilimi kursları alıyorum. Bana ulaşmak için aşağıdaki sosyal medya ikonlarına tıklayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!